Norite užsisakyti ar turite klausmų? Susisiekite su mumis spustelėdami čia.

codaf-logo

Codaf SRL

“Codaf” – tai ilgesnę nei 50 metų patirtį sukaupusi  italų kompanija, kuri specializuojasi automatinių paukščių šeryklų gamyboje bei jų realizavimu tvartuose. Šeryklų bei girdyklų sistemos gaminamos, pasitelkiant naujausias technologijas, todėl „CODAF“ garantuoja, jog naudojantis šiomis šeryklomis rezultatas bus išties džiuginantis.

Daugiau
hotraco-agri-logo

Hotraco Agri

Hotraco Agri yra visame pasaulyje veikianti įmonė, kuri gamina inovatyvias kompiuterines sistemas, kurių dėka, gyvūnų auginimo tvartuose, galima sėkmingai išlaikyti gyvūnams optimalią vidaus temperatūrą. Hotraco Agris pagrindinis tikslas yra tobulinti bei gaminti šiuos įrengimus, kurie tvartuose palaiko optimalią temperatūrą. Taip pat Hotraco Agris įrengimai vedina tvartus, kontroliuoja maisto bei vandens kiekius, sveria gyvūnus, skaičiuoja padėtus kiaušinius ar apsaugo nuo gaisro.

Daugiau
unikon-logo

Unikon (Pramoninių gamybos linijų valymo sprendimai)

Jei jūsų gamybos linija užsiteršia ir sunku ją išplauti, negalima to padaryti dėl garso, prieinamumo prie vandens ar kitų priežasčių, UNIKON mielai jums padės. Mes garantuojame, kad pritaikysime būtent jums sukurtą įrengimų valymo sprendimą ir sėkmingai išvalysime jūsų gamybos liniją ar įrengimus, kad jūs ir toliau galėtumėte sėkmingai vystyti savo veiklą. Mes norėtumėme jums pristatyti būdus, kaip atliekami sudėtingi įrengimų valymo darbai, taigi jei jums įdomu, prašau su mumis susisiekti.

Daugiau
vdl-logo

Agrotech

VDL Agrotech – jau daugiau, nei 50 metų gamina bei parduoda modernią įrangą gyvūnų pramonei. VDL Agrotech siūlo įvairius gyvūnų pramonei tinkamus įrengimus, tokius kaip: šeryklos, girdyklos, šildymo, vedinimo, ventiliacijos bei klimato kontrolės sistemas. VDL Agrotech turi tiesiogią prieigą prie gamyklų, kuriose naudojama pačios naujausios technologijos VDL Agrotech įrengimams gaminti. VDL Agrotech jums garantuoja nuostabų aptarnavimą, patikimą pristatymą, kokybę bei aukšto lygio įrengimus, kurie taip pat yra sėkmingo verslo dalis.

Daugiau
astor-logo

Astor Blades

Astor blades kompanija pradėjo gaminti peilius maisto pramonės įrengimams nuo 1994 metų. Išplėsti Astor blades įmonės gamybos pajėgumai leidžia pasiūlyti peilius ne tik pasaulinį vardą turintiems įrengimų gamintojams, bet ir naujiems šios rinkos dalyviams, kurie dar nespėjo susikurti savo vardo.

Daugiau
nuovo-logo

Nuovo Egg Printing Systems

Nuovo gamina kiaušinių kodavimo ir markiravimo sistemas. Nuovo Egg printing systems buvo įkurta 1992 metais. Nuo to laiko kompanija sprendė klientų problemas susijusias su kiaušinių ženklinimu. Užtikrinti nepriekaištingą kokybę padeda diegiamos naujausios technologijos rinkoje ir suteikiama techninė pagalba daugelyje pasaulio valstybių, tarp jų ir Lietuva.

Daugiau
agritech-logo

Agritech

Kompanija įsikūrusi Italijoje, kuri specilizuojasi stiklo pluošto gamyboje. Šiuo metu Agritech pardavinėja savo produkcija daugiau nei 50 pasaulio valstybių visame pasaulyje. Išskirtinis atsidavimas savo darbui leido pasiekti įmonei aukščiausius standartus atitinkančią kokybę, taip garantuojant pastovią įmonęs plėtra.

Daugiau